Hakkımızda

Bu sayfa üzerinden Sukha Yoga ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, Sukha Yoga hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Keşke biri gelip kafamızın içinde gevezelik eden bizi sustursa. Ya da oradan oraya zıplayıp duran zihnimize otur şuraya deyip sakinleştiriverse. Her şey o zaman çok daha kolay olurdu. Ama biz istersek gerçekten o zihni sakinleştirebiliriz. Yogayı uçan balonumuzun ucuna bağlayıp onu da bileğimize bağlayabiliriz.

Dış dünyadan ve ortamdan etkilenmeden yaşadığımız mutluluğa Sanskirit dilinde “Sukha” diyoruz. Adını bu mutluluktan alan, bir yoga evi kurmak istedik. Eğer yogayla yola çıkmak istersen bu yolda sana eşlik etmek isteriz.

Kurduğumuz bu evde seni yoganın her yönü ile tanıştırmak istiyoruz. Yoga herkesin, her yaşta keşfedebileceği bir öğreti. Uluslararası alanda aldığımız bu ekolü senin de keşfetmeni istiyoruz.  Her keşif senin için bir yol bir deneyim olacaktır.

Neden yoga yapmalısın?

Çünkü yoganın sağladığı hareket sistemiyle bedenin kuvvetlenebilir. Her bedenin kendine has olduğu gerçeğini unutmadan seni pozlara değil, pozları sana uyumlayabiliriz. Nefesini yogada ki çalışmalarla daha da derinleştirebilirsin. Nefesin derinleştikçe kendini keşfedersin. Yaptığın her çalışma ile,  yoga da attığın her adım ile zihninin kontrolünü sen eline alabilirsin.

Yoga bir yol ise varacağın yeri unutup yolda kazandıklarının tadına var. Hedeflerin sana birer armağan olacaktır.

Menü